Home Иселенички Страни Прослава на пренесување на моштите на Св. Никола во МПЦ „Св. Никола” од Виндзор

Прослава на пренесување на моштите на Св. Никола во МПЦ „Св. Никола” од Виндзор

68 views

Извор на следниот линк.

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!