Home Иселенички Страни Прослава за крај на учебната година на неделното училиште при МПЦ „Св. Никола” во Виндзор

Прослава за крај на учебната година на неделното училиште при МПЦ „Св. Никола” во Виндзор

33 views

Со нетрпение очекуваме да ги видиме сите луѓе оваа недела во големата сала Александар Велики, ве молиме одговорете. Влезот е 15$, вклучува забава и вечера со хамбургер.
Придружете ни се и донесете пријател.

Прочитајте повеќе на следниот линк.

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!