Home Иселенички СтраниАвстралија Во Австралија излезе новиот број на списанието „Повод”

Во Австралија излезе новиот број на списанието „Повод”

31 views

За да го погледнете најновото издание на Македонското литературно друштво „Григор Прличев” од Сиднеј кликнете на следниот линк.

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!