Home Иселенички СтраниЕвропа Македонците во Трентино активни на сите полиња

Македонците во Трентино активни на сите полиња

23 views
 сабота 17 јуни сите во Riva del Garda
МАКЕДОНИЈА Е СЕ ШТО ИМАМЕ, ДРУГА ТАТКОВИНА НЕМАМЕ
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0tzsbPUL5yqggvGL5HtZARVtoy14Yy8pvJTREF37GLduTjm5Ywa7qBNZwoqGEcSX7l&id=100067385182858

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!