Home Иселенички Страни Забава и фитнес во МКУД „Бисер“ од Џилонг

Забава и фитнес во МКУД „Бисер“ од Џилонг

by Марко Стоименовски
21 views
Започнавме да танцуваме за забава и фитнес, секој понеделник од 18:30 часот.
Дојдете и придружете ни се, без разлика дали знаете да танцувате или едноставно сакате да научите.
Се гледаме таму

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!