Home Иселенички Страни Нова управа на Женската секција при МПЦ „Света Недела“ во Ејџекс

Нова управа на Женската секција при МПЦ „Света Недела“ во Ејџекс

by Марко Стоименовски
22 views

На 12ти Февруари, 2023 година, во Света Недела МОЦ заклетва ќе положи новата управа на Женската Секција. Ние им пожелуваме успешна работа во нивниот двогодишен мандат.

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!