Home Иселенички СтраниЕвропа МКД „Билјана“ од Задар ги организира XX-те „Денови на македонската култура – Во пресрет на роденденот“

МКД „Билјана“ од Задар ги организира XX-те „Денови на македонската култура – Во пресрет на роденденот“

35 views

XX Денови на македонската култура

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!