Home Иселенички СтраниЕвропа Здружението на Македонците во Белград „Македониум” организира Свечена академија по повод Денот на сесловенските просветители

Здружението на Македонците во Белград „Македониум” организира Свечена академија по повод Денот на сесловенските просветители

46 views
Ве очекуваме!
Извор на следниот линк.

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!