Home Иселенички СтраниЕвропа Здружението на Македонците во Белград „Македониум” ќе одржи литературна вечер „Книжевни мостови”

Здружението на Македонците во Белград „Македониум” ќе одржи литературна вечер „Книжевни мостови”

80 views

Извор на следниот линк.

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!