Home Иселенички СтраниЕвропа Во Гетеборг се одржа завршната приредба за учебната 2022/2023 година

Во Гетеборг се одржа завршната приредба за учебната 2022/2023 година

23 views
Завршна приредба за учебната 2022/23
Ви благодариме на сите кои бевте дел од овој наш заеднички настан.
Двете сали беа претесни денес за
многубројната публика од родители, роднини, пријатели, баби и дедовци.
Драги наши ученици ви посакуваме
Среќен летен распуст
https://www.facebook.com/100057378884284/posts/pfbid0KVc5AcAQ9yMtpMVTyjGKPQzjcmMSESrZDZULTM7nNxFE8KNjLwJZhK2LP17cbViSl/?mibextid=cr9u0

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!