Home Иселенички СтраниАвстралија На 19 март 2023 година во Мелбурн ќе се одржи Македонски музички фестивал

На 19 март 2023 година во Мелбурн ќе се одржи Македонски музички фестивал

22 views

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!