Home Иселенички СтраниЕвропа МКД „Браќа Миладиновци“ од Осиек организира „29ти Денови на македонската култура под мотото „Зрно по зрно погача“

МКД „Браќа Миладиновци“ од Осиек организира „29ти Денови на македонската култура под мотото „Зрно по зрно погача“

by Марко Стоименовски
42 views

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!