Home Иселенички СтраниЕвропа МК „Илинден“ од Латцен – Хановер организира 8 Мартовска забава

МК „Илинден“ од Латцен – Хановер организира 8 Мартовска забава

by Марко Стоименовски
21 views

Со задоволство ве очекуваме на 11.03.23 од 19.00часот
и лудо се забавуваме
Дакапо Банд
ВЛЕЗ 45€
за членовите на клубот МК Илинден Лаатзен-Ханновер ВЛЕЗ 20€

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!