Home Иселенички Страни Женската секција при МПЦ „Свети Никола“ од Кливленд печеше Велигденски милиброд

Женската секција при МПЦ „Свети Никола“ од Кливленд печеше Велигденски милиброд

by Марко Стоименовски
25 views

Свети Никола Сестринството денес испече десетици паски и гулаби. Нека имате значајна Света недела и Радосна Пасха!

https://www.facebook.com/100064542887706/posts/pfbid0rHbUVAUzuYFK7488RNGoeyFtoSHRbfCPVtwRrHhsT96zTVGyrApe2GiEA9URv68Dl/?mibextid=cr9u03

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!