Home Иселенички СтраниЕвропа Здружението на Македонците во Белград „Македониум“ организира изложба „Допир на Македонија“

Здружението на Македонците во Белград „Македониум“ организира изложба „Допир на Македонија“

23 views

Свечено отворање на манифестацијата Денови на македонската култура во Белград ,,Допир на Македонија” и изложбата на Гордана Јаневска ,,Очите гледат се”

 

https://www.facebook.com/makedoniumbelgrad/posts/pfbid0GKo4u7EPQCgJgdDRBgpCkdq9XwQrh99mQGTWzUgekREzTpETg2nnYr3ub83ZnPbwl

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!