Home Faqet e mërgimtarëveEvropë Shqiptari nga Kumanova kandidat për deputet në Zvicër

Shqiptari nga Kumanova kandidat për deputet në Zvicër

87 views

Në zgjedhjet nacionale të radhes për deputet, që do të mbahen më 22 tetor të ketij viti, kandidat nga partia FDP është Përparim Avdili.

Vizioni i Përparimit është krijimi i kushteve dhe mundësive për një jetë me tē mirë për gjithë qytetarët, krijimin e mundësive që secili qytetar të përparoj, krijimin e kushteve të banimit në vende urbane me çmime të përballueshme dhe për shumë çështje tjera jetike! (A.Asani)

Ta votojmë Përparimin!

Forca Përparim

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!