Home Иселенички СтраниАвстралија Роберт Милошески е првиот Австралиец со македонско потекло избран за општински советник

Роберт Милошески е првиот Австралиец со македонско потекло избран за општински советник

by Марко Стоименовски
33 views

За повеќе кликнете тука 

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!