Home Иселенички СтраниЕвропа Промоција на збирката „Срма за Ацо Шопов“ во Белград во организација на Македонското друштво „Македониум“ од Белград

Промоција на збирката „Срма за Ацо Шопов“ во Белград во организација на Македонското друштво „Македониум“ од Белград

by Марко Стоименовски
25 views

За повеќе кликнете тука

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!