Home Иселенички СтраниЕвропа Прекрасни фотографии од традиционалната манифестација – Средба на жените „Kvinnoträff„

Прекрасни фотографии од традиционалната манифестација – Средба на жените „Kvinnoträff„

by Марко Стоименовски
29 views

За повеќе кликнете тука 

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!