Home Иселенички СтраниЕвропа Промоција на книга на Оливера Доцевска во Белград

Промоција на книга на Оливера Доцевска во Белград

32 views

Промоција на поезијата на Оливера Доцевска – ДМК 2023

https://www.facebook.com/makedoniumbelgrad/posts/268850459034482?ref=embed_post

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!