Home Иселенички СтраниЕвропа Пролетен турнир во мал фудбал 2023 ЕШАЛЕН

Пролетен турнир во мал фудбал 2023 ЕШАЛЕН

by Марко Стоименовски
31 views
Пролетен турнир во мал фудбал 2023,
• Дата: 18.05.2023 St-Barthelmy 1040
• Почеток: 09:00 часо
• Учество: 150.00.chf
• Високи парични награди
ПРОГРАМА :
 Спорт
 Забавен музички дел
 Забавен децки парк
 Tомбола (главната премија печено прасе)
 Традиционална скара
Во најбрзо време ќе споделиме повеќе информации,

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!