Home Иселенички СтраниАвстралија Прекрасен настап на МКУД „Слобода“ од Аделаид на Мултикултурниот фестивал

Прекрасен настап на МКУД „Слобода“ од Аделаид на Мултикултурниот фестивал

by Марко Стоименовски
37 views

За преглед на видеото кликнете тука 

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!