Home Иселенички СтраниАвстралија Одржано литературно читање “Со почит кон ликот и делото на Петре М. Андреевски” во МЛД „Кочо Рацин“ од Мелбурн

Одржано литературно читање “Со почит кон ликот и делото на Петре М. Андреевски” во МЛД „Кочо Рацин“ од Мелбурн

by Марко Стоименовски
36 views

За повеќе кликнете тука

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!