Home Иселенички СтраниЕвропа Ноември богат со настани во организација на „Македониум“ од Белград

Ноември богат со настани во организација на „Македониум“ од Белград

by Марко Стоименовски
29 views

НОЕМВРИ 2023 – 15 ГОДИНИ ЗДРУЖЕНИЕ МАКЕДОНИУМ!!!

За повеќе кликнете тука

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!