Home Иселенички СтраниЕвропа Најава за чествување на патрониот празник Св.Димитрија во Линц

Најава за чествување на патрониот празник Св.Димитрија во Линц

by Марко Стоименовски
25 views

За повеќе кликнете тука 

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!