Home Иселенички СтраниАвстралија На 12 ноември Македонскиот Фолклорен ансамбл „Слобода“ од Аделаид има настап

На 12 ноември Македонскиот Фолклорен ансамбл „Слобода“ од Аделаид има настап

by Марко Стоименовски
32 views

За повеќе кликнете тука

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!