Home Иселенички СтраниЕвропа МПЦО „Богојавление – Водици“ од Копер ги прослави Нова Година и Божик и им подели пакетчиња на најмладите

МПЦО „Богојавление – Водици“ од Копер ги прослави Нова Година и Божик и им подели пакетчиња на најмладите

by Марко Стоименовски
21 views

Од предвечерието на рождеството Христово

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!