Home Иселенички СтраниЕвропа МПЦО „Св.Петар и Павле“ организира Божикна Литија во Нова Горица

МПЦО „Св.Петар и Павле“ организира Божикна Литија во Нова Горица

by Марко Стоименовски
23 views

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!