Home Иселенички СтраниЕвропа МК „Илинден” од Латцен – Хановер врши упис на нови членови

МК „Илинден” од Латцен – Хановер врши упис на нови членови

50 views
👉Известување
КУД ИЛИНДЕН -Лаатцен ќе одржи средба со актуелните членови а ќе врши упис на нови заинтересирани членови секој Понеделник, Петок и Сабота од 18 часот ве очекуваме повелете
‼️годишната возраст не е ограничена 💃🚶

👉се гледаме во поголем број во просториите на MK Ilinden Laatzen-Hannover

Извор на следниот линк.

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!