Home Иселенички СтраниЕвропа „Македонија Уна” од Диселдорф настапи на фестивалот „Хармонија 2024″

„Македонија Уна” од Диселдорф настапи на фестивалот „Хармонија 2024″

13 views

Од денешните настапи на HARMONIE FESTIVAL 2024. Преубав ден поминат заедно со преубави настапи и освоено 4 место. Браво деца вие сте гордост наша!

Повеќе инфо на:

https://www.facebook.com/makedonijaunna/posts/pfbid02tb4G5ijsJDqbp58k9vC3TXjK642ZFv9PgougiwwADqzwaCh6Fw2ok9aTKir9pAE1l

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!