Home Иселенички СтраниЕвропа „Македонија Уна“ од Диселдорф настапи кај Македонците во Белгија

„Македонија Уна“ од Диселдорф настапи кај Македонците во Белгија

25 views

Од вчерашниот настап во Timister – Clermont, Белгија. Голема благодарност до нашите браќа и сестри од Егејска Македонија од друштвото Илинден – Овчарани, Verviers за пречекот и гостопримството. Сполај Ви!

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!