Home Спорт Игор Иџе Стефановски е трикратен Европски шампион

Игор Иџе Стефановски е трикратен Европски шампион

by Марко Стоименовски
31 views
Трократен Европски Шампионза мојата Македонија, за мојот народ2014/2015/2023
Бидете горди,испишавме нова историја!!!

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!