Home Иселенички СтраниЕвропа И Пула организира „Денови на македонската култура“

И Пула организира „Денови на македонската култура“

by Марко Стоименовски
34 views

Покана: Прослава на св. Трифун & св. Валентин во Пула

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!