Home Иселенички СтраниЕвропа Во Љубљана отворена изложба во организација на МКД „Македонија“

Во Љубљана отворена изложба во организација на МКД „Македонија“

26 views

Од отварањето на вчерашната изложба на авторката Сашка Митрова Јорданова.

https://www.facebook.com/ljubljana.mkd/posts/pfbid0KEbVZGUu6aoHghxw7gd2qHYqDCGasJMawEdNrycmiK2w1yimD8c8F6CFoojrmZvcl

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!