Home Иселенички СтраниЕвропа „Вардар“ од Вршац прикажан во емисијата „Македонско сонце“

„Вардар“ од Вршац прикажан во емисијата „Македонско сонце“

27 views

Емисија,,Македонско сонце” РТВ2 за нашите активности -св.Кирил и Методиj

 

https://www.facebook.com/100008882924565/videos/977375616621588/

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!