Home Иселенички СтраниЕвропа Стара Нова Година во Нова Горица

Стара Нова Година во Нова Горица

by Марко Стоименовски
13 views

Заедно да ја прославиме Православната Нова година – Василица.
Резервирајте си билет на време бидејќи местата се ограничени.

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!