Home Иселенички Страни Распоред на службите по повод Водици во Епинг

Распоред на службите по повод Водици во Епинг

by Марко Стоименовски
23 views

Црква св. Георгиј и Пресвета Богородица – Епинг

– 19 Јануари, Четврток, Богојавление- Водици, Божествена Литургија, 9:00

– 19 January, Thursday , Theophany- Vodici, Divine Liturgy, 9:00

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!