Home Иселенички СтраниЕвропа Најмладите членови на Друштвото на Македонците во Романија во Крајова имаа работилница за сликање

Најмладите членови на Друштвото на Македонците во Романија во Крајова имаа работилница за сликање

by Марко Стоименовски
23 views

За повеќе кликнете тука 

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!