Home Иселенички СтраниАвстралија Годишно дружење – риболов, во организација на МПЦ „Свети Илија“ од Сиднеј

Годишно дружење – риболов, во организација на МПЦ „Свети Илија“ од Сиднеј

by trinitymedia
121 views

Повеќе инфо на:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=421434187201354&set=a.156497307028378

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!