Home Иселенички СтраниАвстралија На Здружението на студенти Македонци на универзитетот Мелбурн му се придружија нови млади членови

На Здружението на студенти Македонци на универзитетот Мелбурн му се придружија нови млади членови

by Марко Стоименовски
19 views
Одлично е да се види толку многу нови лица на денешното Клуб Експо!🙌Ви благодариме на сите што дојдовте и ги собравте вашите торби за добрини, се надеваме дека уживавте во нив🍬
Бидете во тек за претстојните настани, не можеме да дочекаме да ве видиме сите повторно!🎉
Доколку пропуштивте да се пријавите денес, следете го линкот во нашата биографија за да го побарате вашето БЕСПЛАТНО членство🇲🇰

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!