Home Иселенички СтраниЕвропа Честитка по повод Велигден од Советот на македонското малцинство на Град Загреб

Честитка по повод Велигден од Советот на македонското малцинство на Град Загреб

by trinitymedia
12 views

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!