Home Иселенички СтраниАвстралија Во Мелбурн одбележани 121 година од убиството на Гоце Делчев

Во Мелбурн одбележани 121 година од убиството на Гоце Делчев

by trinitymedia
13 views

Повеќе инфо на:

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=819694566845024&set=a.413272467487238

Дополнително прочитај и за:

Агенцијата за иселеништво ги врши работите што се однесуваат на положбата и правата на иселениците од Македонија

Последни вести

© 2024 – Сите права се задржани | Агенција за иселеништво

Почитувани, заради подобро корисничко искуство, Агенцијата за иселеништво користи „колачиња“ ("cookies"). Се согласувам Прочитај повеќе

error: Content is protected !!