Retro Pizza fitoi vendin e parë në turneu tradicional në futboll të vogël “DIBRA 2022”

0
33

Urime ekipit Retro Pizza Faleminderit organizatorëve të komunës Dibër dhe sponzorëve. Shkruan në facebook, kryetari i Komunës së Dibrës, Hekuran Duka