Sallatë

0
42

200 gr Domate të freskëta të prera në kube

200 gr tranguj të prerë në kubikë

40 gr qepë e grirë hollë

120 gr speca të pjekur dhe të prerë në kubikë

40 gr vaj

kripë

 

Përziejini të gjitha këto, shërbejeni në një tas sallatë. Nëse dëshironi, mund të shtoni spec djegës.