6.8 C
Skopje
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

LIGJ PËR MBËSHTETJE FINANCIARE TË INVESTIMEVE

Ndani

Ngarkuar për herë të fundit

interesante

Bledi Zhaku nga Dollogozhda e Strugës merr postin e ri, Shef i Departamentit të kirurgjisë kardiovaskulare dhe torakale në New Jerseyw

Bledi Zhaku nga Dollogozhda e Strugës merr postin e ri si Shef Departamentit të...

Nxënësit e shkollës shqipe “Kongresi i Manastirit” në Çikago kremtuan festat e Nëntorit

Me një program të pasur kulturo-kombëtar nxënësit e shkollës shqipe “Kongresi i Manastirit” në...

Lajm i mirë për mërgimtarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut

Aplikim për pasaportë të re, dokument udhëtimi, marrje të certifikatës së statusit të shtetësisë,...

URIME DITA E ALFABETIT TË GJUHËS SHQIPE

Të nderuar  mërgimtarë, Me rastin e Ditës së Alfabetit  të Gjuhës Shqipe, Agjencia për Emigracion...
претходниот член,Mantia
Следната статијаGreqi/ Shkolla e Gjuhës Shqipe në Katerini mbyll vitin shkollor