Zgjidhet kryesi e përkohshme të Shoqatës ’97 në Danimarkë

0
204

Të nderuar anëtarë të Shoqatës ’97. Në bashkëpunim me kryesine e Shoqatës ’97 është vendosur të zgjidhet një kryesi e re dhe e përkohshme, e cila ka per detyre të gjej një lokal të përshtatshëm për Shoqatën. Kryesia e përkohshme përbëhet nga: Alisha Ahmedi Florent Jashari Agim Maksuti Baki Iseni Lavdrim Ismaili Amir Iseni Enver Ahmeti Me respekt kryesia e re e Shoqata 97 Dobrosht

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде