АЛЕКСАНДАР ВОЛКАНОВСКИ ЈА ОДБРАНИ ТИТУЛАТА ВО УФЦ

0
76
Волкановски е вистински КРАЛ кога е во прашање перолесната категорија, откако имаше нова доминантна борба против Мексиканецот Родригес
Австралиецот со македонско потекло славеше со НОКАУТ во третата рунда