Владимир Четкар со најава за нов студиски албум и концерти во Њујорк, Кливленд и Детроит

0
21

Владимир Четкар периодов интензивно работи на продукцијата на неговиот нов студиски албум и набрзо заминува за САД каде што ќе започне со снимањата на материјалите во неколку студија во Чикаго и Њујорк.

Повеќе може да прочитате ТУКА