СТРУМИЧАНЕЦОТ ТРАЈЧЕ СТОЈАНОВ ВО ТОП 5 НА ГОЛЕМО НАТПРЕВАРУВАЊЕ ВО БОДИ-БИЛДИНГ ВО ИТАЛИЈА!

0
73

Струмичанецот Трајче е меѓу топ 5 најдобри на големото натпреварување „ROME NPCPROMASTERS“ кое се одржа во Италија. Иако конкуренцијата беше навистина голема, Трајче успеа да се пласира во големото финале.

Повеќе можете да прочитате ТУКА