Во организација на ЗГМНЗ “Вадар” од Ниш се одржа квизот “Запознај ја татковината на своите претци и родители за да ја сакаш повеќе”

0
58

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде